Praca w CWM

Centrum Współpracy Młodzieży (CWM) jest polską organizacją pozarządową z siedzibą w Gdyni. Działa na rzecz wzmocnienia różnorodnych form działania społecznego w Polsce oraz wspiera i organizuje współpracę międzynarodową. Działania Centrum skierowane są młodzieży.
 
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
 
KIEROWNIK PROJEKTU
KIEROWNICZKA PROJEKTU
 
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów skierowanych do młodych osób, za całościowe czuwanie nad realizacją przewidzianych w nim działań, w tym: międzynarodowych spotkań młodzieży, wolontariatu zagranicznego i lokalnego, działań aktywizujących społecznie młodzież.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, ew. student/ka
- doświadczenie w pracy jako pracownik/pracownica lub wolontariusz/wolontariuszka w organizacji pozarządowej (szczególnie młodzieżowej)
- dobra znajomość języka angielskiego, inne języki
- doświadczenie międzynarodowe (np. doświadczenie w pracy w zespole międzynarodowym, dłuższy pobyt za granicą)
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność planowania i organizacji pracy, samodzielność w działaniu
- umiejętność samokształcenia
- umiejętność obsługi podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowę o pracę (wymiar czasu pracy do ustalenia, min. 20 godzin tygodniowo)
- pracę stacjonarną w Gdyni, w doświadczonym międzynarodowym zespole
- ciekawą i zróżnicowaną pracę, w miłej atmosferze, przy realizacji działań międzynarodowych i lokalnych - podnoszenie wiedzy i umiejętności na szkoleniach krajowych i zagranicznych
- wynagrodzenie około 3000zł netto przy pełnym wymiarze czasu pracy (40 godzin tygodniowo).

Informacje o działalności CWM znajdują się na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego (dlaczego chcesz u nas pracować?) wyłącznie 
pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@cwm.org.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Centrum Współpracy Młodzieży  z siedzibą w Gdyni przy ul. Św. Piotra 21/4, adres e-mail: cwm@cwm.org.pl.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Twoich danych osobowych nie przekazujemy innym podmiotom. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.