Kontakt

Centrum Współpracy Młodzieży

ul. Św.Piotra 21/4
81-347 Gdynia
tel. (58) 620 24 80
cwm@cwm.org.pl

Biuro

Sonia Zając

sonia.zajac@cwm.org.pl

menadżerka

Agnieszka Olzacka

agnieszka.olzacka@cwm.org.pl

kierowniczka projektu

Katarzyna Markowska

katarzyna.markowska@cwm.org.pl

kierowniczka projektu

Magdalena Kostrzewska

magdalena.kostrzewska@cwm.org.pl

asystentka programowa

Anastasiia Vvedenska

anastasiia.vvedenska@cwm.org.pl

asystentka programowa, wolontariuszka Europejskiego Korpusu Solidarności

Vladislav Slyva

vladislav.slyva@cwm.org.pl

asystent programowy, wolontariusz Europejskiego Korpusu Solidarności

Zarząd

Tomasz Brodewicz

tomasz.brodewicz@cwm.org.pl

Prezes Zarządu

Magdalena Herszkowicz

magdalena.herszkowicz@cwm.org.pl

Skarbnik i dyrektorka programowa

Aleksandra Sadowska

aleksandra.sadowska@cwm.org.pl

Sekretarz i menadżerka