Kontakt

Centrum Współpracy Młodzieży

ul. Św.Piotra 21/4
81-347 Gdynia
tel. (58) 620 24 80
cwm@cwm.org.pl

Biuro

Karolina Kańtoch

karolina.kantoch@cwm.org.pl

kierowniczka projektu

Agnieszka Olzacka

agnieszka.olzacka@cwm.org.pl

kierowniczka projektu

Joanna Pytel

joanna.pytel@cwm.org.pl

kierowniczka projektu

Magdalena Kostrzewska

magdalena.kostrzewska@cwm.org.pl

asystentka programowa

Marya Aharodnikava

marya.aharodnikava@cwm.org.pl

asystentka programowa, wolontariuszka Europejskiego Korpusu Solidarności

Stefania Gambella

stefania.gambella@cwm.org.pl

asystentka programowa, wolontariuszka Europejskiego Korpusu Solidarności

Zarząd

Tomasz Brodewicz

tomasz.brodewicz@cwm.org.pl

Prezes Zarządu

Magdalena Herszkowicz

magdalena.herszkowicz@cwm.org.pl

Skarbnik i dyrektorka programowa

Aleksandra Sadowska

aleksandra.sadowska@cwm.org.pl

Sekretarz i menadżerka