Hiszpania(Purchena), Centrum Informacji Młodzieżowej,6 miesięcy

czas trwania

2019-01-10 do 2019-06-30

miejsce

, Hiszpania

organizacja goszcząca

osoba odpowiedzialna

Kasia Markowska

Pliki do pobrania

Brak

 

Biuro Informacji Młodzieżowej Purchena PILNIE poszukuje jednego polskiego wolontariusza do udziału w projekcie EVS w Purchena w ciągu 6 miesięcy.

 


Uczestnicy

Wolontariusz będzie wspierał działania organizacji związane z rozpowszechnianiem informacji ale również z rozwojem jej działalności młodzieżowej i poszerzeniem oferty centrum.

 Organizacja poszukuje wolontariusza, który:

     będzie umiał przystosować się do życia na obszarach wiejskich i mieszkania w małym miasteczku

     interesuje się mediami społecznościowymi i posiada wiedzę pomocną przy rozpowszechnianiu informacji za ich pomocą

     jest zainteresowany uczeniem języków

     posiada dobry poziom języka angielskiego

     mile widziana znajomość języka hiszpańskiego

•  jest zainteresowany prowadzeniem różnorodnych warsztatów (np. nt. muzyki, tańca, sportu, teatru, technologii, jogi, zumby,etc.) skierowanych do różnych grup ludności, głównie dzieci i młodzieży, ale także dorosłych, starszych ludzie...


Tematyka

Nazwa projektu: Rural Youth +

Organizacja goszcząca: Biuro Informacji Młodzieży Purchena(Purchena Youth Information Office)

 

Czas trwania: 10-01-2019 / 30-06-2019

Zgłoszenia: tak szybko, jak to możliwe !!!

 

Zadania wolontariusza:

·         Wspieranie pracowników młodzieżowych w działaniach mających na celu rewitalizację Centrum Informacji Młodzieży(czasem również w weekendy)

·         Pomoc i praca z młodzieżą w przygotowywaniu międzynarodowych projektów młodzieżowych, w szczególności kwestia nauczania języka angielskiego i promocji programu Erasmus +

·         Działania w zakresie działalności kulturalnej, społecznej i sportowej związanej z rozwojem obszarów wiejskich i z innymi organizacjami (przedszkola, szkoły, stowarzyszenia ...).

·         Wolontariusz będzie uczestniczył w programach nocnego wypoczynku i ewentualnych aktywnościach weekendowych.

Zgłoszenia

Termin przysyłania zgłoszeń: tak szybko, jak to możliwe !!! 


Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w jęz. angielskim na adres katarzyna.markowska@cwm.org.plW liście motywacyjnym zawrzyj odpowiedzi na pytania: dlaczego interesuje Cię ten projekt, jakie są Twoje zainteresowania i w jaki sposób chciałabyś/chciałabyś je rozwijać, jakie są Twoje doświadczenia międzynarodowe, jak chciałabyś/chciałabyś wykorzystać po powrocie wiedzę i umiejętności nabyte podczas pobytu za granicą, opisz swoje cechy charakteru (te pozytywne i negatywne :) ) oraz dotychczasowe doświadczenia pozaszkolne – praca, wolontariat, współpraca z organizacjami itp.
O programie

Umożliwiamy wyjazdy za granicę w charakterze wolontariusza oraz przyjmujemy zagranicznych wolontariuszy do pracy w organizacjach w Gdyni.

Pomagamy osobom w wieku 18-30 lat z woj. pomorskiego wyjechać za granicę w charakterze wolontariusza na okres od 2 tygodni do 12 miesięcy. Gościmy wolontariuszy z zagranicy w biurze CWM oraz w 4 innych instytucjach w Gdyni.

Osoby zainteresowane wyjazdem na EVS zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbywają się co 3 miesiące.