Gruzja (Rustavi) - 12 miesięcy - praca z młodzieżą

czas trwania

2018-06-01 do 2019-04-28

miejsce

Rustavi k/Tibilisi, Gruzja

organizacja goszcząca

Georgian Youth for Europe

osoba odpowiedzialna

Agnieszka Olzacka

Pliki do pobrania

Brak

Jesteś typem zaangażowanego społecznika i uwielbiasz wyzwania? Lubisz poznawać nowych ludzi, nowe miejsca, nowe kultury? Zostań wolontariuszem w Gruzji!

Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni oraz Georgian Youth for Europe poszukuje wolontariusza/ki do pracy z młodzieżą. Jeżeli jesteś gotowy, żeby w czerwcu lub lipcu 2018 wyjechać na okres 12 miesięcy i włączyć się w pracę gruzińskiej organizacji, zapoznaj się ze szczegółami poniżej i prześlij nam swoją aplikację.

Uczestnicy

Poszukujemy osób w wieku 18 - 30 lat, które są pomysłowe, komunikatywne i lubią pracować z młodzieżą. Ważne, aby wolontariusz lubił spędzać czas na świeżym powietrzu.

Nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia – wolontariusz do projektu wnosi swoje własne talenty oraz energię!

Tematyka

Wolontariusz będzie wspierał działania organizacji Georgian Youth for Europe poprzez organizowanie zajęć czasu wolnego dla lokalnej młodzieży.

Do jego zadań będzie należało m.in.:
- pomoc w codziennej pracy organizacji, tworzeniu materiałów reklamowych,
- prowadzenie lekcji języka angielskiego i promocja Unii Europejskiej.
- inicjowanie różnych aktywności zgodnych ze swoimi zainteresowaniami,
- w trakcie lata - pomoc w organizowaniu aktywności na świeżym powietrzu - wycieczek, obozów, wydarzeń.

Koszty

Projekt jest finansowany przez Program Komisji Europejskiej „Erasmus+”.

Organizatorzy zapewniają:
- wyżywienie i zakwaterowanie;
- kieszonkowe w wysokości 60 EUR / miesiąc;
- pokrycie kosztów podróży do Rustavi i z powrotem (max 360 EUR).

Więcej informacji na temat organizacji i projektu znajduje się:
- na stronie internetowej organizacji,

Zgłoszenia

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w jęz. angielskim e-mailem na adres agnieszka.olzacka@cwm.org.pl do 30 kwietnia 2018.

W liście motywacyjnym zawrzyj odpowiedzi na pytania: dlaczego interesuje Cię ten projekt, jakie są Twoje zainteresowania i w jaki sposób chciałabyś/chciałabyś je rozwijać, jakie są Twoje doświadczenia międzynarodowe, jak chciałabyś/chciałabyś wykorzystać po powrocie wiedzę i umiejętności nabyte podczas pobytu za granicą, opisz swoje cechy charakteru (te pozytywne i negatywne :) ) oraz dotychczasowe doświadczenia pozaszkolne – praca, wolontariat, współpraca z organizacjami itp.

Uwaga

Projekt Wolontariatu Europejskiego finansowany jest ze środków Programu UE Erasmus+.
O programie

Umożliwiamy wyjazdy za granicę w charakterze wolontariusza oraz przyjmujemy zagranicznych wolontariuszy do pracy w organizacjach w Gdyni.

Pomagamy osobom w wieku 18-30 lat z woj. pomorskiego wyjechać za granicę w charakterze wolontariusza na okres od 2 tygodni do 12 miesięcy. Gościmy wolontariuszy z zagranicy w biurze CWM oraz w 4 innych instytucjach w Gdyni.

Osoby zainteresowane wyjazdem na EVS zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbywają się co 3 miesiące.