Grecja (Peloponez) - 6 miesięcy - Centrum Kreatywnej Pracy

czas trwania

2019-01-01 do 2019-12-31

miejsce

Xylokastro, Grecja

organizacja goszcząca

Orfeas Organization

osoba odpowiedzialna

Magdalena HerszkowiczUczestnicy

Jeśli lubisz dzieci, jesteś osobą kreatywną i otwartą i masz od 18 do 30 lat - to jest to projekt dla Ciebie! Nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia, za to poszukujemy osób zmotywowanych i chętnych do nauki.

Wyjazd na 6 miesięcy. Ostateczny termin wyjazdu jest do ustalenia.

Tematyka

Do codziennych zadań wolontariuszy będzie należała m.in. pomoc w organizacji warsztatów/ zajęć artystycznych dla dzieci w wieku 5-12 lat, opieka nad dziećmi, wsparcie w realizacji codziennych działań Centrum. Wolontariusz będzie pomagać w prowadzeniu warsztatów artystycznych, zajęć plastycznych, a także zajmie się podopiecznymi w trakcie zajęć oraz w czasie wolnym. Wolontariusz będzie mieć również okazję do realizacji własnych pomysłów mieszczących się w zakresie działań realizowanych przez Centrum.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.orfeas.org/

Koszty

Koszty wyżywienia, zakwaterowania, programu, kieszonkowe (w wys. 4 EUR/dzień) oraz koszty transportu międzynarodowego (max 275 EUR) pokrywają organizatorzy. Projekt finansowany jest przez Program Komisji Europejskiej „Erasmus+”.

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w projekcie prześlij CV w języku angielskim oraz wypełnioną aplikację (do pobrania obok) na adres e-mail evs@cwm.org.pl.

Uwaga

Projekt Wolontariatu Europejskiego finansowany jest ze środków Programu UE Erasmus+.
O programie

Umożliwiamy wyjazdy za granicę w charakterze wolontariusza oraz przyjmujemy zagranicznych wolontariuszy do pracy w organizacjach w Gdyni.

Pomagamy osobom w wieku 18-30 lat z woj. pomorskiego wyjechać za granicę w charakterze wolontariusza na okres od 2 tygodni do 12 miesięcy. Gościmy wolontariuszy z zagranicy w biurze CWM oraz w 4 innych instytucjach w Gdyni.

Osoby zainteresowane wyjazdem na EVS zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbywają się co 3 miesiące.