Europejski Korpus Solidarności - Grecja - 6 miesięcy - dzieci

czas trwania

2020-01-01 do 2020-06-30

miejsce

Xylokastro, Grecja

organizacja goszcząca

Orfeas Organization

osoba odpowiedzialna

Magdalena HerszkowiczUczestnicy

Jeśli lubisz dzieci, jesteś osobą kreatywną i otwartą i masz od 18 do 30 lat - to jest to projekt dla Ciebie! Nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia, za to poszukujemy osób zmotywowanych i chętnych do nauki.

Wyjazd na 6 miesięcy.

Tematyka

Wolontariusz/ka będzie wspierał/a codzienną pracę jednego z przedszkoli samorządowych działających na terenie Velo-Vocha. Do codziennych zadań wolontariusza/ki będzie należało asystowanie nauczycielom w przygotowaniu sali oraz materiałów dydaktycznych, wspieranie procesu uczenia się dzieci, pomoc w prowadzeniu zajęć z prac ręcznych, artystycznych, wsparcie podczas zabaw podwórkowych itp.


Więcej informacji można znaleźć w załączonym pliku oraz na stronie: http://www.orfeas.org/

Koszty

Koszty wyżywienia, zakwaterowania, programu, kieszonkowe oraz koszty transportu międzynarodowego  pokrywają organizatorzy.

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w projekcie prześlij CV w języku angielskim oraz wypełnioną aplikację (do pobrania obok) na adres e-mail evs@cwm.org.pl.

Uwaga

Projekt finansowany jest w ramach Programu UE Erasmus+ Wolontariat Europejski (EVS) oraz w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.
O programie

Umożliwiamy wyjazdy za granicę w charakterze wolontariusza oraz przyjmujemy zagranicznych wolontariuszy do pracy w organizacjach w Gdyni w ramach programu UE Europejski Korpus Solidarności.

Pomagamy osobom w wieku 18-30 lat z woj. pomorskiego wyjechać za granicę w charakterze wolontariusza na okres od 2 tygodni do 12 miesięcy. Gościmy wolontariuszy z zagranicy w biurze CWM oraz w 10 innych instytucjach w Gdyni.

Osoby zainteresowane wyjazdem na Wolontariatem zapraszamy do kontaktu mailowego: evs@cwm.org.pl.