Poszukiwany/a! Mentor/ka wolontariuszy zagranicznych - lipiec 2019

2019-05-29


Jesteś osobą otwartą, kontaktową i ciekawą świata? Chcesz przeżyć międzynarodową przygodę, poznać nowych ludzi i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla innych? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, masz minimum 20 lat i trochę wolnego czasu w lipcu, zostań mentorem/ką wolontariuszy zagranicznych w Gdyni!


W okresie od 2 lipca do 1 sierpnia grupa 23 wolontariuszy z różnych krajów przyjedzie do Gdyni, gdzie zajmie się renowacją ogrodu społecznego prowadzonego przez Fundację Zmian Społecznych „Kreatywni” oraz animacją czasu wolnego dzieci w świetlicach socjoterapeutycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Vitava”.


Jako mentor zajmiesz się wsparciem wolontariuszy w:

- codziennym funkcjonowaniu w nowym kraju poprzez pokazanie im Trójmiasta i okolic oraz wspólne, aktywne spędzenie czasu, 

- nawiązaniu znajomości z Polakami i poznaniu polskiej kultury,

- radzeniu sobie z ewentualnymi trudnościami na które mogą natrafić mieszkając w nowym kraju. Może to być pomoc w zorganizowaniu wizyty do lekarza, wycieczki czy w zrobieniu zakupów.


Wolontariusze zyskają cenne wsparcie, a Ty okazję do pracy w międzynarodowym zespole, nawiązania nowych znajomości, zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności.


Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, masz minimum 20 lat, posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i masz trochę wolnego czasu w lipcu, dołącz do nas! Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny do 10 czerwca 2019 r. na adres sonia.zajac@cwm.org.pl  


 

Wolontariat na stanowisku ma charakter bezpłatny.


 

Projekt wolontariatu zagranicznego finansowany jest z Programu UE Europejski Korpus Solidarności.
Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Centrum Współpracy Młodzieży z siedzibą w Gdyni, ul. św. Piotra 21/4 w celu rekrutacji na stanowisko „Mentor wolontariusza zagranicznego”. Dane podaję dobrowolnie, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 lat. W przypadku zapytań lub problemów dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt: cwm@cwm.org.pl. Wyrażając zgodę zostałem poinformowany, iż mam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).