Zaproszenie dla osób niepełnosprawnych do udziału w projekcie „REHakcja– Niepełnosprawni w działaniu

2018-02-05

Jesteś osobą niepełnosprawną ruchowo lub niewidomą/słabowidzącą, masz minimum 18 lat i mieszkasz w Gdyni? Lubisz działać, chcesz nauczyć się czegoś nowego, realizować swoje zainteresowania i poznać ciekawych ludzi? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, nasz projekt jest dla Ciebie!

 

W ramach projektu dołączysz do zespołu osób pełno i niepełnosprawnych.  Będziemy spotykać się raz w tygodniu i wspólnie wymyślać, planować i realizować działania na rzecz innych. Może masz już pomysł na zorganizowanie ciekawych warsztatów, nakręcenie amatorskiego filmu lub zorganizowanie happeningu? A może nie masz konkretnego pomysłu, ani wcześniejszego doświadczenia, ale czujesz, że chcesz działać, rozwijać się i spędzić czas w pożyteczny sposób w gronie pozytywnych i inspirujących ludzi? Jeśli tak, dołącz do nas!


Nasze spotkania odbywają się w poniedziałki od 16:00 do 18:00 w okresie od marca do grudnia z wyłączeniem wakacji (lipiec-sierpień). Część spotkań będzie miała charakter edukacyjny.Będziesz mieć okazję do udziału w serii szkoleń i spotkań, podczas których nauczysz się jak pracować w grupie, efektywnie komunikować się, a także przekuwać pomysły w działania.

 Zgłoszenia

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja wyślij formularz zgłoszeniowy drogą mailową na adres sonia.zajac@cwm.org.pl W razie pytań, możesz skontaktować się z koordynatorką projektu Sonią Zając mailowo lub telefonicznie pod numerem (0 58) 620 24 80. 


Informacje na temat poprzednich edycji projektu znajdziesz na stronie internetowej organizatora Centrum Współpracy Młodzieży
www.cwm.org.pl


 

Projekt jest współfinansowany ze środków Gdyńskiego Centrum Zdrowia. 
Pliki do pobrania

formularz_rehakcja2018_220.docx


Działanie powiązane

"REHakcja - Niepełnosprawni w działaniu"