Międzynarodowe Spotkanie Młodzieży "Let's play together"

Działanie zakończone

czas trwania

2016-07-11 do 2016-07-21

miejsce

Garczyn, Polska

Zagraj z nami w tę grę!

W dniach 11-21 lipca 2016 r w Garczynie odbyło się międzynarodowe spotkanie młodzieży „Let’s play together” poświęcone głównie grom LARP. Przez 10 niezwykłych dni uczestnicy z Polski, Włoch i Bułgarii uczyli się m.in. odgrywania ról, szycia kostiumów oraz improwizacji, a także poznawali kulturę LARPów w krajach swoich kolegów. Integrację zapewniły im m.in. warsztaty tańców narodowych oraz różnego rodzaju gry. Nie zabrakło pysznego jedzenia, wspólnego śpiewania karaoke i żeglowania po jeziorze. Wymiana zakończyła się napisanym przez uczestników LARPem, podczas którego odgrywając piratów, poszukiwali skarbu ukrytego na wyspie. Dla wszystkich spotkanie w Garczynie było wspaniałym doświadczeniem, dzięki któremu nabyli nowe umiejętności i zawarli nowe przyjaźnie.O programie

Organizujemy międzynarodowe spotkania młodzieży w Polsce i zagranicą. Młodzi ludzie mają okazję do rozwijania swoich zainteresowań, pracy w międzynarodowej grupie oraz nauki języków obcych.

Celem Programu jest edukacja międzykulturowa oraz rozwijanie aktywnych i otwartych młodych ludzi. Stwarzamy młodzieży możliwość poznania rówieśników z innych krajów, pokonania barier komunikacyjnych oraz przełamania uprzedzeń i stereotypów. Programu adresowany jest do aktywnej młodzieży w wieku 15-25 lat.