Find your passion, find your way!

Działanie zakończone

czas trwania

2014-09-19 do 2014-09-28

miejsce

Warzenko k/Chwaszczyna, Polska

We wrześniu, pasjonaci sztuk performatywnych w wieku 17- 25 lat, z 4 europejskich krajów spotkali się na Pomorzu, by wspólnie przygotować międzynarodowe przedstawienie. W czasie spędzonych razem chwil uczestnicy mieli okazję spróbowania swoich sił w różnych dziedzinach sztuk performatywnych - od kilku rodzajów tańca, przez pantomimę, kuglarstwo, aż do pogłębiania swojego warsztatu scenicznego. Nie obyło się również bez poszerzania wiedzy i wrażliwości międzykulturowej - każdy z krajów zaprezentował swoją kulturę, a współpracujący z nami wolontariusze EVS przygotowali specjalny warsztat pielęgnujący współpracę międzynarodową. Była też joga śmiechu, parkour, akrobatyka, zajęcia ruchowe, wycieczka i spotkania z inspirującymi ludźmi - a więc się działo!

Na koniec cała grupa zaangażowała się w przygotowanie wspólnego przedstawienia. W spotkaniu wzięła udział młodzież z Bułgarii, Turcji, Włoch i Polski.


Projekt jest dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

O programie

Organizujemy międzynarodowe spotkania młodzieży w Polsce i zagranicą. Młodzi ludzie mają okazję do rozwijania swoich zainteresowań, pracy w międzynarodowej grupie oraz nauki języków obcych.

Celem Programu jest edukacja międzykulturowa oraz rozwijanie aktywnych i otwartych młodych ludzi. Stwarzamy młodzieży możliwość poznania rówieśników z innych krajów, pokonania barier komunikacyjnych oraz przełamania uprzedzeń i stereotypów. Programu adresowany jest do aktywnej młodzieży w wieku 15-25 lat.