Don't speak just play

Działanie zakończone

czas trwania

2007-12-07 do 2007-12-15

miejsce

Polska

Wymiana odbyła się w Tuchomiu, koło Bytowa w dniach 7-16.12.07. W sumie uczestniczyło w niej 26 osób (uczestnicy i liderzy). W wymianie wzięła udział młodzież z Polski, Litwy, Bułgarii, Węgier.

Celem spotkania była przede wszystkim edukacja międzykulturowa, czyli poznawanie innych kultur, łamanie barier i stereotypów między uczestnikami.

Podczas wymiany poznaliśmy swoje kraje poprzez tradycje związane z szeroko rozumianą kulturą i sztuką. Uczestnicy prowadzili warsztaty taneczne, plastyczne, muzyczne, żąglerki, skręcania balonów i fotograficzne. Uwięczeniem wymiany był Dzień Otwarty, podczas którego społeczność lokalna i młodzież z okolicznych miejscowości mogła zapoznać się z uczestnikami i wziąć udział w warsztatach artystycznych.O programie

Organizujemy międzynarodowe spotkania młodzieży w Polsce i zagranicą. Młodzi ludzie mają okazję do rozwijania swoich zainteresowań, pracy w międzynarodowej grupie oraz nauki języków obcych.

Celem Programu jest edukacja międzykulturowa oraz rozwijanie aktywnych i otwartych młodych ludzi. Stwarzamy młodzieży możliwość poznania rówieśników z innych krajów, pokonania barier komunikacyjnych oraz przełamania uprzedzeń i stereotypów. Programu adresowany jest do aktywnej młodzieży w wieku 15-25 lat.