Break the Frame

Działanie zakończone

czas trwania

2006-10-21 do 2006-10-29

miejsce

Warzenko k/Chwaszczyna, Polska

Miedzynarodowa wymiana młodzieży poświęcona była tematyce teatralnej i artystycznej. 35 młodych i utalentowanych "aktorów" z Anglii, Niemiec, Francji, Finlandii i Polski wspólnie realizowało swoje artystyczne pasje.
Podczas wymiany odbyły się niezwykle ciekawe warsztaty o teatrze maskowym, improwizacji i pantomimie. Zwieńczeniem tygodniowej pracy było przedstawienie pt."Break the frame" wystawione na deskach teatru Wybrzeżak.

Spotkanie młodzieży było okazją do poznania rówieśników z innych krajów i nawiązania międzynarodowych przyjaźni.O programie

Organizujemy międzynarodowe spotkania młodzieży w Polsce i zagranicą. Młodzi ludzie mają okazję do rozwijania swoich zainteresowań, pracy w międzynarodowej grupie oraz nauki języków obcych.

Celem Programu jest edukacja międzykulturowa oraz rozwijanie aktywnych i otwartych młodych ludzi. Stwarzamy młodzieży możliwość poznania rówieśników z innych krajów, pokonania barier komunikacyjnych oraz przełamania uprzedzeń i stereotypów. Programu adresowany jest do aktywnej młodzieży w wieku 15-25 lat.